Atribuită Cumpărare directă

219/23.06.2020(DOIIT) Reparatie cuptor.Inlocuire cilindru developare.Inlocuire bucse ghidare cilindru. Testare si verificare imprimanta.

Număr anunț
DA25845154
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
ALCO UNIVERSAL SRL (CUI 11596384)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357 RON
Valoare atribuită
357 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357 RON

din 357 RON estimat