Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunt in ziarul Crai Nou, 2 editii: 30.06.2020 si 14.07.2020. Anuntul : Comuna Baia, judeţul Suceava, cu sediul în localitatea Baia, strada Nicolae Stoleru nr. 2 anunţă publicul interesat că intenţionează să solicite de la Administraţia Bazinală de Apă Siret Bacău , Sistemul de Gospodărire a Apelor Suceava, aviz de gospodărire a apelor pentru: ”MODERNIZARE DRUMURI ÎN COMUNA BAIA ŞI REPROFILARE PÂRÂU BOGATA, ÎN COMUNA BAIA, JUDEŢUL SUCEAVA” Această solicitare de aviz este conformă cu prevederile Legii Apelor nr. 107/1996, cu modificările şi completările ulterioare. Persoanele care doresc să obţină informaţii suplimentare cu privire la solicitarea avizului de gospodărire a apelor pot contacta solicitantul de aviz la adresa menţionată. Persoanele care doresc să transmită observaţii , sugestii şi recomandări se pot adresa solicitantului şi la Sistemul de Gospodărire a Apelor Suceava ,cu sediul în municipiul Suceava, strada Universităţii nr. 48 , judeţul Suceava, tel 0230216835.
- Număr anunț
- DA25867498
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,13 RON
- Valoare atribuită
- 336,13 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.