Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Servicii auxiliare achiziţiei) - Procedura simplificata derulată online, în vederea atribuirii contractului de achiziţie publică: Lucrări de asfaltare pe Drumul DC73A Gulieşti-Proiectare şi Execuţie, în Comuna Călineşti, judeţul Argeş. Serviciile vor cuprinde: 1. Pregatirea si intocmirea documentatiei de atribuire completa, in conformitate cu Legea nr.98/2016 si cu Normele de aplicare aprobate prin Hot.nr.395/2016. Elaborarea urmatoarelor documente: Referatul de necesitate; Strategia de contractare a procedurii; Fisa de date a achizitiei si formulare; 2.Publicarea in SEAP: Publicarea documentelor elaborate; Elaborarea si publicarea raspunsurilor la solicitarile de clarificari; 3.Evaluarea ofertelor depuse: Documente de calificare, analiza DUAE, Oferte tehnice si oferte financiare, Intocmirea proceselor verb. de evaluare a ofertelor; Elaborarea şi transmiterea solicitarilor de clarificari; Elaborarea Raportului procedurii; Elaborarea comunicarilor catre ofertanti; Confirmarea doc. de evaluare (Procese verb. de evaluare a doc. de calificare, Procese verb. de evaluare a ofertelor tehnice si financiare, Raportul procedurii) prin participarea la procedura de evaluare in calitate de expert cooptat, confirmata prin semnatură; 4.Elaborarea punctelor de vedere cu privire la contestatiile depuse la CNSC; Transmitere anunt de atribuire; Finalizarea Dosarului de achizitie publica; Asistenta la incheierea contractului
- Număr anunț
- DA25799859
- Autoritate contractantă
- Comuna Calinesti (CUI 5050611)
- Furnizor / câștigător
- IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.