Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de revizie tehnică periodică la 2500 ore de funcționare pentru buldoexcavatorul Caterpillar 482F HWN00183 cu numărul de înmatriculare MS 01696, respectiv la 3000 ore de funcționare pentru buldoexcavatorul Caterpillar 482F HWN00170 cu numărul de înmatriculare MS 01697
- Număr anunț
- DA25822329
- Autoritate contractantă
- Judetul Mures (CUI 4322980)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.439,14 RON
- Valoare atribuită
- 6.439,14 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.