Atribuită
Cumpărare directă
Preluare documente, scanare diferite formate A5, A4, A3, A2 in format PDF, JPEG, rezolutie intre 200-300 pixeli, si stocare pe memoria externa. Pretul este pe bucata ( bucata = volum intre 150 - 300 file ), ex: carti, ziare, reviste legate sau brosurate. 450 lei / bucata. Pe baza achizitiei se incheie un contract de prestari servicii valabil pe luna iulie 2020. Cantitatea de 5 buc. este formata din: 5 volume/luna
- Număr anunț
- DA25836977
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
- Furnizor / câștigător
- BULZ MARIA MARGARETA (CUI 36275363)
- Cod CPV
- 79999100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 2.250 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.