Atribuită
Cumpărare directă
Cerneală neagră 70ml EPSON T6641 C13T66414A NUMAR DE REFERINTA: 00016892 PRET DE CATALOG: 29,42 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30192113-6 Cartuse de cerneala (Rev.2) DESCRIERE: Cerneală neagră 70ml EPSON T6641 C13T66414A Echipamente compatibile: EPSON Expression ET-2500 Seri... mai departe
- Număr anunț
- DA25805280
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29,42 RON
- Valoare atribuită
- 29,42 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.