Atribuită Cumpărare directă

500ML SAPUN LICHID LAVANDA,300SENU L BASIC,5L SOFT CARE DEZ MAINI,3ARO SPALATOR METAL PACHET,150G GLADE GEL LAVANDA,150G GLADE GEL LACRIMIOARA,300ML INSEXTOS MUSTE SI TANTARI,

Număr anunț
DA25808543
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548,66 RON
Valoare atribuită
548,66 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,66 RON

din 548,66 RON estimat