Atribuită Cumpărare directă

Anvelope 13R22.5 Fata - 2 buc x 1134,45

Număr anunț
DA25805675
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI (CUI 2749993)
Furnizor / câștigător
AGROMIR STORE S.R.L. (CUI 38668415)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.268,90 RON
Valoare atribuită
2.268,90 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.268,90 RON

din 2.268,90 RON estimat