Atribuită Cumpărare directă

Institutia noastra doreste contractarea serviciilor de transmisii de date - Clear Channel pentru o perioada de 24 de luni.

Număr anunț
DA25841079
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
72318000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.809,92 RON
Valoare atribuită
5.809,92 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.809,92 RON

din 5.809,92 RON estimat