Atribuită Cumpărare directă

Consultanta pentru accesare de fonduri nerambursabile Reabilitare si modernizare iluminat public in Comuna Prundu Bargaului, judetul Bistrita Nasaud prin finantare AFM

Număr anunț
DA25815658
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Furnizor / câștigător
AGO PROIECT ENGINEERING SRL (CUI 33808062)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.500 RON
Valoare atribuită
16.500 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500 RON

din 16.500 RON estimat