Atribuită
Cumpărare directă
01. Standard XVIII multi-element pentru GF AAS (16 elemente in acid azotic diluat) Certipur 100 ML, cod 109500.0100 1 x 945 = 945 Lei 02. ICP multi-element - solutie standard IV (23 elemente in acid azotic diluat) 1000 mg/l: Ag, Al, B, Ba, Bi, Ca, Cd, Co, Cr, Cu, Fe, Ga, In, K, Li, Mg, Mn, Na, Ni, Pb, Sr, Tl, Zn Certipur 100 ML, cod 111355.0100 1 x 645 = 645 Lei Total Lei fara TVA =1 590 Lei Total Lei cu TVA = 1 892.10 Lei
- Număr anunț
- DA25816924
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI 1869096)
- Furnizor / câștigător
- CHIMEXIM S.R.L. (CUI 23652054)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.590 RON
- Valoare atribuită
- 1.590 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.