Atribuită
Cumpărare directă
Materiale irigatii: dop PE 40 – 1 buc; conector PE D40 ¼ FI/FE – 2 buc; tub apa PE D40 – 100 m; sifon urinal cu garnitura – 1 buc; reductie scurta PP40-32 – 1 buc; cot PP D32 – 1 buc; tub PP D32 25 cm – 1 buc; tub PP D32*500 – 1 buc; tub PEE D50 – 64 m; clapeta antiretur D110 – 2 buc;
- Număr anunț
- DA25820740
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 994,53 RON
- Valoare atribuită
- 994,53 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.