Atribuită Cumpărare directă

Setul contine 4 saci de dimeniunile 310 X 206 x 76 mm (lungime x latime x inaltime) fiind recomandati pentru toate aspiratoarele universale Karcher de uz casnic de la modelele WD 4, WD 5, WD 6.

Număr anunț
DA25799496
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39713431-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,56 RON
Valoare atribuită
478,56 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,56 RON

din 478,56 RON estimat