Atribuită Cumpărare directă

RFT ROTILA CU PLACA BLOCARE - 20, BUC ROATA PIV FRANA PP/POLIPROP. - 20, BUC STECHER CAUCIUC - 5, BUC CUPLA CAUCIUC - 5, BUC

Număr anunț
DA25802620
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA GHEORGHE SINCAI BIHOR (CUI 4687188)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
329,28 RON
Valoare atribuită
329,28 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329,28 RON

din 329,28 RON estimat