Atribuită
Cumpărare directă
RCA pentru : 1. Autoturism Dacia Logan PH 13 AZH Nr identificare : UU1LSDAAH35545036 1390 CMC , 55 KW, 5 LOCURI , 1535 KG PRIMA DE ASIGURARE ANUALA FARA CLAUZA DECONTARE DIRECTA = 779 RON VALABILITATE 12 LUNI DE LA 27.06.2020 PANA LA 26.06.2021 2. Autoturism Dacia Logan PH 10 HDW Nr. Identificare UU1KSD0W539606352 1461 CMC , 63 KW, 7 LOCURI , 1870 KG PRIMA DE ASIGURARE ANUALA FARA CLAUZA DECONTARE DIRECTA = 752,95 RON VALABILITATE 12 LUNI DE LA 27.06.2020 PANA LA 26.06.2021. TOTAL PRIMA ASIGURARE = 1531,95 RON
- Număr anunț
- DA25806241
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.531,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.531,95 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.