Atribuită
Cumpărare directă
CONTRACT SERVICE PENTRU ANUL 2020 CU VALABILITATE DE LA DATA 01.07.2020 IN ACEST PRET AVETI O REVIZIE INCLUSA PENTRU APARATELE VANDUTE SI LIVRATE DE CATRE BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL + O INTERVENTIE GRATUITA IN CAZUL DEFECTIUNILOR ACCIDENTALE LA SEDIUL BENEFICIARULUI CELELALTE DEFECTIUNILE ACCIDENTALE SE REMEDIAZA LA SEDIUL BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL LA PRETUL DE 120.00 LEI + LUNAR INCEPAND CU LUNA IULIE 2020 REVIZIA SE VA EFECTUA IN LUNA IULIE ANUL 2020 DUPA INCHEIEREA CONTRACTULUI DE AMBELE PARTI
- Număr anunț
- DA25807854
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 50400000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.350 RON
- Valoare atribuită
- 2.350 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.