Atribuită
Cumpărare directă
Lotul 2: 15455825 Alfa Aesar™ Silver nanoparticles, 10nm, 0.02mg/mL, supplied in 2mM sodium citrate, 390-400nm absorption Fisher 3 - 5 saptamani 2 bucati Pret unitar: 561.69 Pret total: 1,123.38 Lotul 3 pozitia 1: 10730881 Poly(ethylene oxide), ∽ M.W. 200,000, ACROS Organics™, 250g Fisher 3 - 5 saptamani 1 bucata Pret total: 472.27 Lotul 4: 15179327 Genipin, Enzo Life Sciences 25mg Fisher 3 - 5 saptamani 2 bucati Pret unitar: 685.61 Pret total: 1,371.22 Lotul 7 pozitia 2: 15234654 Thiazolyl blue tetrazolium bromide, 98%, Acros Organics™, 250mg Fisher 3 - 5 saptamani 2 bucati Pret unitar: 122.27 Pret total: 244.54 Lotul 8: MGO 550+ MIERE MANUKA MGO 550+, 500g Indigen 2 - 3 saptamani 1 bucata Pret total: 627.10 Total pachet: 3838.51
- Număr anunț
- DA25800034
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.838,51 RON
- Valoare atribuită
- 3.838,51 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.