Atribuită Cumpărare directă

Telina, varza, cartofi noi, dovlecei, rosii, morcovi, usturoi, pepene, caise

Număr anunț
DA25817065
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA STEFAN CEL MARE (CUI 4145446)
Furnizor / câștigător
NED DENFRUCT SRL (CUI 32327087)
Cod CPV
03221100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850,60 RON
Valoare atribuită
850,60 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850,60 RON

din 850,60 RON estimat