Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT PARDOSEALA 1L, DEZINFECTANT SUPRAFETE CU PULVERIZATOR 0,75L, PROSOAPE HARTIE 20*20CM

Număr anunț
DA25823938
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit CSIPIKE (CUI 16037804)
Furnizor / câștigător
PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,48 RON
Valoare atribuită
269,48 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,48 RON

din 269,48 RON estimat