Atribuită Cumpărare directă

2buc priza dubla pt cu capac; 1 buc freza metal; 4buc fasung ceramic.

Număr anunț
DA25817509
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
ALEXANDRU CO SRL (CUI 18330125)
Cod CPV
31712118-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,21 RON
Valoare atribuită
125,21 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,21 RON

din 125,21 RON estimat