Atribuită Cumpărare directă

RIDASCREEN AFLATOXINA B1 96 TESTE Kit ELISA Ochratoxina A 96 godeuri Limită de detecţie: < 1,7 microgram/kg pentru matricile cereale, cacao, cafea si 0.25 micrograme/kg pentru vin Prezinta mod de lucru separat pentru cereale, cacao, si vin (rosu, alb, rose). Standardele cuprinse in kit acopera domeniul de concentratie 0,25 -10ng/ml; anticorp, conjugatul-liofilizati Reactii incrucisate: Ochratoxina A 100%, Ochratoxina B 9.3%, Ochratoxina B <44, Ochratoxina α <0.1%

Număr anunț
DA25800714
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33141626-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.562 RON
Valoare atribuită
5.562 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.562 RON

din 5.562 RON estimat