Atribuită Cumpărare directă

COMPAKT ADEZIV HIGH TACK 280 ML SPOT MT 122 MWH 50W 12V GU5,3 70330 HOFF BEC LED GU10 6W GU10 CW CABLU MYYUP 2X1 B200 GAZON ARTIFICIAL DECOR MODEL P35 PREMIUM

Număr anunț
DA25805355
Autoritate contractantă
Piete Resita SRL (CUI 18588753)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,88 RON
Valoare atribuită
125,88 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,88 RON

din 125,88 RON estimat