Atribuită Cumpărare directă

AUTORITATEA CONTRACTANTA DOREȘTE SĂ ACHIZIȚIONEZE 2 perechi 309 lei / pereche - Plasa poarta 3 x 2m, ochiuri 12×12 cm, adancime 80/100 2 buc - 189 lei / bucata - Minge fotbal Select Numero 10 FIFA 1 bucata - 16 lei / bucata - Pompa mingi Spokey PAMPERO 10 Plasa protectie polietilena HD, fir 2,5 mm ochiuri 130×130 mm - 2 bucati - 25x6 m = 300 mp - 1950 lei

Număr anunț
DA25808469
Autoritate contractantă
COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
Furnizor / câștigător
MSP CHROMES S.R.L. (CUI 34964795)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.489,07 RON
Valoare atribuită
2.489,07 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.489,07 RON

din 2.489,07 RON estimat