Atribuită Cumpărare directă

Vopsea diverse culori: vopsea Casabella, negru 2.5l/cutie – 1 buc; vopsea exterior Oskar silicon, 5 l/cutie, diverse culori (albastru, rosu, galben, verde) – 4 buc.

Număr anunț
DA25808673
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44812210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.337,82 RON
Valoare atribuită
1.337,82 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.337,82 RON

din 1.337,82 RON estimat