Atribuită Cumpărare directă

Licenta Microsoft Windows 10 Pro - 95 buc; Licente Microsoft Office 2016 (Professional) - 95 buc., conform descrierii din ofertele detaliate in SICAP, fara costuri suplimentare pentru entitatea contractanta. Pers. de contact: Andrei Tataru - 0723345379

Număr anunț
DA25807648
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Furnizor / câștigător
SOLID ADVERTIZEN S.R.L. (CUI 42446352)
Cod CPV
48620000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118.085 RON
Valoare atribuită
118.085 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118.085 RON

din 118.085 RON estimat