Atribuită
Cumpărare directă
MOTOCOASA DE UMAR RURIS BC300 3CP putere: 3 CP motor CC: 2 timpi capacitate rezervor: 1.2 l cmbustibil: benzina fara plumb cutit cu 3 dinti, autocut 200 cu fir sistem de taiere cu lama si fir latime taiere: 23/43 cm greutate: 8,8 kg garantie: 1 an MOTOFERASTRAU 45CC 45CM Motofierastrau benzina, 45 cc, 2.42 cp, 2T, 6.1 kg • Oregon Motoferăstrăul dispune de un sistem de pornire rapidă care asigură o pornire comodă şi fiabilă a motorului pentru a vă realiza sarcinile de grădinărit Cauciucul antişoc îmbunătăţeşte manevrabilitatea mânerului Capacitate rezervor combustibil: 500ml. Raport rezervor combustibil: 40:1 Sistem de ungere automat, integrat, pentru o durată de viaţă mai lungă a lanţului şi barei Apărătoarea frontală mare reduce riscul de vătămare Culoare: Verde cu galben Lungime produs: 790 mm Material: Metal şi plastic Pas lanţ de motoferăstrău: 9,52 mm Viteză lanţ: 21,2 m/s Lungime bară motoferăstrău: 400 mm Dimensiune lamă de motoferăstrău: 1,27 mm Motor (cc): 45,1 cc Motor (cp): 2,42 cp Nivel de zgomot: 102,78 dB(A) Energie în waţi: 1,8 kW Sistem de frânare: Frână cu recul Tip lanţ de motoferăstrău: Oregon Tip motor: Piston Combustibil: Benzină Tip mâner: Mâner moale din cauciuc Lubrifiere: Lubrifiere automată a lanţului Timpi: 2 timpi Sistem antivibraţii: Sistem antivibrare Inclus: Unealtă multifuncţională, şurubelniţă, sticlă amestec combustibil, husă de protecţie şi manual de instrucţiuni Garanţie: 1 ani Cantitate pachet: 1 Greutate produs: 6,1 kg
- Număr anunț
- DA25817035
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980,68 RON
- Valoare atribuită
- 980,68 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.