Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta achizitioneaza in conditiile legii servicii de reparare/reconditionare pentru un birou din lemn masiv cu dimensiunea de 140cm/64cm/74cm, donata Bibliotecii Alexandru si Aristia Aman de Prof.Acad. Dinu C. Giurescu. Piesa se afla in conditii avansate de degradare necesitand operatiuni speciale pentru reconditionare. Ridicarea produselor in vederea reconditinarii se va face de la sediul autoritatii contractante in intervalul orar 8.00-16.30.

Număr anunț
DA25812850
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
Furnizor / câștigător
BASTUMAD 2019 S.R.L. (CUI 40466361)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat