Atribuită Cumpărare directă

ROLA PROSOP 300M:2 X 26,6 = 53,2 MASCA CHIRURGICALA (50BUC/CUT): 1 X 98 = 98 HARTIE IGIENICA PERFEX (10ROLE/PAC): 2 X 7,4 = 14,8 DEZINFECTANT MAINI DETOX 250ML: 3 X 12,5 = 37,5

Număr anunț
DA25810872
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,50 RON
Valoare atribuită
203,50 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,50 RON

din 203,50 RON estimat