Atribuită Cumpărare directă

BURGHIU CCIL 6=2BUCX2.52, CAP PREL 4P=4BUCX13.45,BEC 75W 230V=20BUCX1.26,MANUSI NITRIL=20BUCX5.04,DISC 125=10BUCX8.40,SURUB 6X30=60BUCX0.34,PIULITA HEX 6=60BUCX0.07,SAIBA PLATA 6=120BUCX0.08,CORP ILUMINAT LED 48W=16BUCX67.23,CORP LED 24W=20BUCX36.98

Număr anunț
DA25834592
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI 10929740)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.118,31 RON
Valoare atribuită
2.118,31 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.118,31 RON

din 2.118,31 RON estimat