Atribuită Cumpărare directă

Achizitiile se vor face la cantitate minima de 10 litri, sau multiplu de 10. Livrarea se face in canistra de 10 litri. Adecvat pentru: Dezinfectia suprafetelor, dezinfectie aerosol, dezinfectia încaperilor, dezinfectie prin pulverizare Tipul produsului: Gata de utilizare Eficienta inalta: Bacterii, virusuri, fungi si spori Compozitie: Sanosil S010Ag- solutie dezinfectanta pe baza de peroxid de hidrogen si cationi de argint. Actiune terminala asupra aeromicroflorei ( bactericida, fungicida, virulicida si sporicida

Număr anunț
DA25844789
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
24959000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.250 RON
Valoare atribuită
6.250 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.250 RON

din 6.250 RON estimat