Atribuită
Cumpărare directă
Echipaamente de protectie pentru SGCS UPB - formatie DDD conform referat nr. 57389/16.06.2020: - combinezon reutilizabil - este un combinezon ermetic din cauciuc; se foloseste in cadrul lucrarilor de dezinsectie, dezinfectie si lucrari unde se lucreaza cu substante chimice; se poate spala si reutiliza - masca integrala 3m-6900 - este un echipament de protectie; are un camp vizual foarte mare; piesa facial din policarbonat transparent; filtre compatibile cu orce substanta chimica
- Număr anunț
- DA25821723
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- DEZIREX SERV SRL (CUI 35562818)
- Cod CPV
- 35814000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.940 RON
- Valoare atribuită
- 2.940 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.