Atribuită Cumpărare directă

Teava constructii 1'', lungime 6 m, grosime 3mm din tabla laminata neagra- 60 m; teava constructii 3/4'', lungime 6 m, grosime 2mm din tabla laminata neagra- 700 m

Număr anunț
DA25814721
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44163100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.157,60 RON
Valoare atribuită
5.157,60 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.157,60 RON

din 5.157,60 RON estimat