Atribuită
Cumpărare directă
1SWITCH TP-LINK 8 porturi Gigabit. carcasa metalica TL-SG108 4 87 348 2 PATCH CORD UTP GEMBIRD Cat6, cupru-aluminiu, 5 m, gri, AWG26, PP6U-5M 10 5.5 55 3 GEMBIRD PP6U-10M Gembird UTP Cat6 Patch cord, gray, 10 m 10 8.8 88 4 GEMBIRD PP6U-30M Gembird UTP Cat6 Patch cord, gray, 30 m 5 26 130 5 Cablu telefon mufat, RJ11 (6P4C) 7/0.10 CCS, negru 10m Well 10 5 50 6 Keyboard Fujitsu USB KB410 BLACK, RO layout 10 60 600 7 Mouse Fujitsu Optic USB M520 Black 10 47 470 8 MousePAD LOGILINK standard, nylon, 250 x 220 x 3 mm, negru ID0096 10 3.2 32
- Număr anunț
- DA25836940
- Autoritate contractantă
- Curtea de Apel Târgu-Mureş (CUI 17688240)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.773 RON
- Valoare atribuită
- 1.773 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.