Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA NATUR FARA TUB (50BUC/PAC): 3 X 12 = 36 SACI MENAJ 120L (10BUC/ROLA): 10 X 4,9 = 49 PASTILE PISOAR: 2 X 52 = 104 PERIE WC CU SUPORT: 30 X 2,8 = 84 SAPUN LICHID 5L ECONOM: 5 X 17,1 = 85,5 DISPENSER DEZINFECTANT: 8 X 27 = 216 AIRWICK REZERVA 250ML: 3 X 12,4 = 37,2
- Număr anunț
- DA25810891
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 611,70 RON
- Valoare atribuită
- 611,70 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.