Atribuită
Cumpărare directă
Toner Lexmark CS310 BK, Toner Lexmark CS310 CYAN, Toner Lexmark CS310 MAGENTA, Toner Lexmark CS310 YELLOW, Toner HP LJ CP1215 BK CB 540A JY, Toner HP LJ CP1215 CYAN CB 541A JY, Toner HP LJ CP1215 MAGENTA CB 543A JY, Toner HP LJ CP1215 YELLOW CB 542A JY
- Număr anunț
- DA25816526
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.579 RON
- Valoare atribuită
- 1.579 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.