Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de monitorizare societati in Buletinul Procedurilor de Insolventa (BPI), RECOM, Portal JUST, AEGRM, Monitorul Oficial partea a IV-a, ANAF, prin serviciul web www.monitorizarefirme.ro. Numarul de entitati monitorizate este de 20.000 Autoritatea contractant va incheia un contract de servicii pentru o durata de 12 luni.

Număr anunț
DA25846094
Autoritate contractantă
Directia Fiscala a Municipiului Timisoara (CUI 21666630)
Furnizor / câștigător
COMPANY DATA S.R.L. (CUI 24782214)
Cod CPV
72319000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat