Atribuită Cumpărare directă

Filtru final 0,2 microni pentru instalatie apa sterila, tip jet - CUPLĂ 17Ø - PNX -12 BUC Filtru final 0,2 microni pentru lavoare producere apa sterila - CUPLA 12Ø PN5 -6 BUC

Număr anunț
DA25843514
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.899,34 RON
Valoare atribuită
6.899,34 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.899,34 RON

din 6.899,34 RON estimat