Atribuită
Cumpărare directă
1.Pantaloni unisex cu circumferinta ajustabila datorata snurului elastic, croiala clasica (dreapta), lung, compozitia materialului 48% Bumbac si 52% Polyester, Culoare neagră , marime XXXL - 2 buc; Culoare verde cnx - 4 buc , (marime S - 2 buc, XL- 2 buc) 2.Bluza TAG -Model unisex Maneca scurta Guler cu anchior (v-neck). Doua buzunare inferioare Un buzunar superior prevazut cu tiv pentru stilou/pix. Lungime la nivelul soldurilor , Culoare verde cnx - 2 buc (marime S).
- Număr anunț
- DA25825987
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- TAG GRUP SRL (CUI 16316000)
- Cod CPV
- 18100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,16 RON
- Valoare atribuită
- 336,16 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.