Atribuită Cumpărare directă

Servicii de traducere in/din toate limbile de circulatie internationala, astfel: engleza, franceza, italiana, spaniola = 25 ron per pagina de 2000 de caractere Serviciile de traducere in limba engleza-romana si viceversa necesare pentru proiect "Dezvoltarea si promovarea mostenirii comune" BSB1010 - Cerere de finantare

Număr anunț
DA25851502
Autoritate contractantă
Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
Furnizor / câștigător
MARCRIS BEST SOLUTIONS SRL (CUI 25464650)
Cod CPV
79530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.220 RON
Valoare atribuită
2.220 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.220 RON

din 2.220 RON estimat