Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica si mentenanta pentru sistem informatic Salary Manager si Budget Manager conform oferta nr. 6292/ 26.03.2020

Număr anunț
DA25817672
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.390 RON
Valoare atribuită
3.390 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.390 RON

din 3.390 RON estimat