Atribuită
Cumpărare directă
Materiale curatenie gradinite: 1 Biclosol tablete cut. 2 2 Bureti vase buc 10 3 Cif crema 500ml buc 10 4 Clin cu pistol 500 ml diferit buc 10 5 Detartrant 1l buc 10 6 Detergent vase Sano 1l buc 20 7 Domestos 750ml buc 20 8 Harpic toaleta gel 750ml buc 20 9 Igienol 1l buc 20 10 Inalbitor 1l buc 10 11 Lavete umede 3/set set 10 12 Matura sorg buc 12 13 Mr.Proper 1 l diferite culori buc 20 14 Pastile WC kolorado 45g buc 20 15 Rezerve mop 250g buc 20 16 Saci menaj 120l grosi buc 20 17 Saci menaj 60l grosi buc 30
- Număr anunț
- DA25823387
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.472,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.472,80 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.