Atribuită
Cumpărare directă
Bureti burete de pentru vase cu canelura 9 x 6 x 3 9x6x3 9*6*3 cm buc 750 Praf parfumat de curatat Tix 500 g gr 500g 500gr buc 1100 Matura maturi nuiele tarn tarnuri paie cu coada de lemn buc 210 Saci menaj menajeri negri Pubela Pubele Europubela Europubele 120 litri negri 10 bucati / rola role 20 Saci menajeri menaj 35l 35 l litri 50x60 50 x 60 50 bucati / rola role 24 Faras din plastic PVC buc 150 Set perie de pentru WC cu + suport 320 buc 150
- Număr anunț
- DA25820811
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Gherla (CUI 4288292)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.278,46 RON
- Valoare atribuită
- 3.278,46 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.