Atribuită Cumpărare directă

Masti Medicale, 3 Pliuri *50buc,/cutie; Necesar: 4000 buc; Certificat de calitate ISO SR EN 14683. Produsul va fi insotit la livrare de certificatul de calitate ISO, Avizul Ministerului Sanatatii, declaratia de conformitate si certificarea CE.

Număr anunț
DA25843377
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI 33636420)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.160 RON
Valoare atribuită
3.160 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.160 RON

din 3.160 RON estimat