Atribuită
Cumpărare directă
BOCANC PIELE B ANKLE : fata piele calitate superioara, piele lucioasa de bovina, talpa ergonomica, anti-alunecare, antistatica, rezistenta la uleiuri, substante chimice, captuseala cu grad de absorbtie ridicat si antibacterian COSTUM VATUIT KASTOR - costum de lucru de iarna vautuit, compus din jacheta si pantalon pieptar, captuseala termica; gluga detasabila, mansete elastice ;este prevazut cu benzi reflectorizante ; sistem de inchidere:fermoar si capse; rezistenta la vant, la temperaturi scazute ;material: poliester/poliuretan CIZMA PRICEMASTOR Cizme PVC cu flexibilitate sporita si rezistente la inghet, protectie antichimica si apa noroi,rezistente la uleiuri si riscuri mecanice minore; talpa antiderapanta, captuseala tricot Geaca iarna Meslay Geaca impermeabila de iarna MESLAY face parte din categoria de echipamente de protectie, fiind un produs cu excelente proprietati de izolare termica. 100% nylon/PU, cu izolatie din poliester 160 g/mp si este dotat cu o gluga detasabila. Beneficii pentru utilizatori: Captuseala 100% poliester; Mansete interioare din material elastic; Margine inferioara cu snur de strangere pe corp; Usoara, impermeabila
- Număr anunț
- DA25826930
- Autoritate contractantă
- SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
- Furnizor / câștigător
- SAS DESIGN TEAM SRL (CUI 30118114)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.536,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.536,90 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.