Atribuită Cumpărare directă

SACI MENAJ FIXI 60 L/20 BUC NEGRU (5146) 402 BUC SET * 2,10 LEI/SET - SACI MENAJERI 35 L/50 BUC(GSM 855) 27 SET * 3,28 LEI/SET - SACI MENAJ HORECA 120 L/10 BUC(3065) 199 SET*2,94 LEI/SET )

Număr anunț
DA25824291
Autoritate contractantă
U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
Furnizor / câștigător
GREENWOOD SRL (CUI 16814064)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.518,32 RON
Valoare atribuită
1.518,32 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.518,32 RON

din 1.518,32 RON estimat