Atribuită
Cumpărare directă
537290701 CAP TRIMMY M12 T45 1 226.05 226.05 574668003 FILTRU AER 1 27.73 27.73 738218712 RULMENT ANGRENAJ 2 63.87 127.73 738210110 RULMENT ANGRENAJ 1 19.33 19.33 503250801 RULMENT ANGRENAJ 1 21.01 21.01 537290701 SET PINIOANE 1 226.05 226.05 MANOPERA 31 5.46 169.33
- Număr anunț
- DA25842185
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- COSMA INSTALATII SRL (CUI 16392563)
- Cod CPV
- 45259000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 817,23 RON
- Valoare atribuită
- 817,23 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.