Atribuită
Cumpărare directă
SARMA 1.18 1BUC*14.50LEI=14.50LEI BATERIE MONOCOMANDA 4BUC*47.00LEI=188.00LEI DOP BRONZ ½ 3BUC*2.00LEI=6.00LEI RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2-50cm 1BUC*6.00LEI=6.00LEI RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2-40cm 2BUC*5.50LEI=11.00LEI SPIRT SOLID 4BUC*8.00LEI=32.00LEI ELECTROZI 2.5 1BUC*5.00LEI=5.00LEI BATERIE AQUA 2BUC*47.00LEI=94.00LEI GARNITURA ½ 20BUC*0.20LEI=4.00LEI GARNITURA ¾ 10BUC*0.25LEI=2.50LEI ROBINET TRECERE ½ 2BUC*10.00LEI=20.00LEI COT TALPA PEXAL 2BUC*9.00LEI=18.00LEI SIFON SCURGERE 32 1BUC*7.50LEI=7.50LEI MANUSI PROTECTIE 2BUC*14.00LEI=28.00LEI LACAT 4BUC*6.00LEI=24.00LEI SPRAY UNGERE 1BUC*15.00LEI=15.00LEI COLIER METAL 4BUC*1.00LEI=4.00LEI COLIER METAL 4BUC*1.50LEI=6.00LEI DILUANT 1L 4BUC*8.00LEI=32.00LEI LAC AZUR MAHON 5BUC*36.00LEI=180.00LEI PENSULA 50 4BUC*4.00LEI=16.00LEI BANDA ADEZIVA 1BUC*4.50LEI=4.50LEI DISC LAMELAR FRONTAL 5BUC*6.50LEI=32.50LEI DISC LAMELAR FRONTAL 6BUC*5.00LEI=30.00LEI DISC ABRAZIV 115 11BUC*5.00LEI=55.00LEI PANZA FIERASTRAU 5BUC*0.80LEI=4.00LEI FOARFECA PENTRU CRENGI 1BUC*43.00LEI=43.00LEI SPRAY UNIVERSAL ALB 2BUC*18.00LEI=36.00LEI BUTUC PENTRU BROASCA 1BUC*29.00LEI=29.00LEI BUTUC PENTRU USA 1BUC*13.00LEI=13.00LEI MANER PENTRU USA 1BUC*18.00LEI=18.00LEI SARPE PENTRU CURATAT TEVI 1BUC*103.00LEI=103.00LEI TEAVA PVC 110 -4M- 3BUC*30.00LEI=90.00LEI TEAVA PVC 110 -2M- 2BUC*17.00LEI=34.00LEI REDUCTIE 110-50 4BUC*3.50LEI=14.00LEI MANUSI PROTECTIE 2BUC*4.00LEI=8.00LEI LAMPA LIPIT 1BUC*67.00LEI=67.00LEI BUTELIE GAZ 2BUC*8.00LEI=
- Număr anunț
- DA25819382
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CENAD (CUI 29163308)
- Furnizor / câștigător
- SOPON ESTERA I.I. (CUI 23436514)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.952 RON
- Valoare atribuită
- 1.952 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.