Atribuită Cumpărare directă

SE VOR FURNIZA STALPI METALICI CU DISPOZITIV DE FIXARE ȘI CAPAC. PRETUL ESTE UNTAR SI NU CUPRINDE TVA.

Număr anunț
DA25858801
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
CONSMET LINE SRL (CUI 36492990)
Cod CPV
44212225-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.125 RON
Valoare atribuită
19.125 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.125 RON

din 19.125 RON estimat