Atribuită
Cumpărare directă
Piese originale motogenerator Pramac PMV 6200 : Carburator 1 buc x 220,50 Carcasa filtru aer 1 buc x 137,20 Placa acceleratie 1 buc x 191,10 Arc acceleratie 1 buc x 9,80 Supapa vacuum 1 buc x 191,10 AWR – PGT00141 1 buc x 480,00 Ansamblu starter 1 buc x 220,50 Robinet benzina 1 buc x 19,60
- Număr anunț
- DA25870070
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
- Cod CPV
- 42676000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.469,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.469,80 RON
- Data publicării
- 29.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.