Atribuită
Cumpărare directă
1 Carabusul de aur de Edgar Allan Poe (2019) [Editura Minerva] (352441) 2 Don Quijote de la Mancha. Cele mai frumoase povesti bilingve. Editie bilingva engleza-romana de Miguel de Cervantes (2018) [Editura Niculescu] (318589) 1 Mangaieri straine (Top 10+) de Ian McEwan (2014) [Editura Polirom] (211270) 1 Lolita (editie de buzunar) de Vladimir Nabokov (2011) [Editura Polirom] (162870) 1 Cele patruzeci de legi ale iubirii (editie de buzunar) de Elif Shafak (2014) [Editura Polirom] (201431) 1 Iubita mea, Sputnik (editie de buzunar) de Haruki Murakami, Andreea Sion (2014) [Editura Polirom] (207047) 2 Numele trandafirului (editie de buzunar) de Umberto Eco (2014) [Editura Polirom] (200804) 1 Scoala de magie si alte povestiri de Michael Ende (2019) [Editura Polirom] (368728) 2 Dupa douazeci de ani de Alexandre Dumas (2019) [Editura Aramis] (376507) 1 Papusa de carpa de Michael Ende, Gabriel H. Decuble (2019) [Art] (367719) 1 Dragoste intr-o zi ploioasa de Jojo Moyes (2019) [Editura Litera] (372991) 1 Fiica pierduta de Gill Paul (2019) [Editura Litera] (371904) 1 Accidentul de Mihail Sebastian (2019) [Editura Litera] (370724) 1 Zania de Daria-Maria Marchis (2019) [Editura Limes] (351629) 1 Misterul rubinului oriental de Geronimo Stilton (2020) [Editura Rao Books] (383811) 1 Sub luna de sofran de Nicole C. Vosseler (2015) [Editura Rao Books] (219990) 2 Capitanul Pamphile de Alexandre Dumas (2019) [Andreas] (374512) 1 Aventuri in Africa de Silvana-Ioana Tatu, Dick Anderson (2010)
- Număr anunț
- DA25847050
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOGDANESTI (Consiliul Local al Comunei Bogdanesti) (CUI 4352948)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 702,26 RON
- Valoare atribuită
- 702,26 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.